Červen 2016

Rodokmen Blacků

12. června 2016 v 23:38 | Maia B.

Začátek pravdy o otci

12. června 2016 v 19:55 | Maia B.
V informacích uvádím, že jsem dcera Regula Blacka (pro lepší představu je ZDE rodokmen celé mé rodiny).. Ano, ale svého otce znám pouze z vyprávění mého strýčka Siria a následně mé tety Andromedy. První, co mi všichni říkali bylo, jak byl můj otec odvážný muž. Že prý zničil jednu věc, údajně věc bezejména, tomu, jehož jméno se nesmí vyslovit. Když jsem se ptala na svou matku, vždycky mi všichni říkali, že zemřela při porodu a jediné, co chtěla, bylo, abych přežila. Jistě, občas mi chybí rodiče, ale tetička se snaží, jak nejlíp umí a v celku jí to jde.

V mých třech letech mi čím dál více lidí začalo říkat, jak se můj otec rozhodl špatně a jak toho litoval. Nemám tušení proč, byla jsem opravdu malá, i když velice chápavá (možná to bylo i tím, co se stalo strýčkovi Siriovi). Nejprve jsem ale nevěděla, o čem mluví, avšak jednoho dne mi takový podivný muž, zahalený celý v černém s černými mastnými vlasy a velkým orlím nosem, řekl o otci konečne to, co jsem chtěla vědět. Pravdu.

Ano, někteří už možná tuší, kdo byl ten muž v černém.. Ono upřímně... tato charakteristika sedí pouze k jednomu člověku.. Pro ty, kteří jsou trochu pomalejší v myšlení, popřípadě si sedí na vedení, byl to Severus Snape.


Pokračování zde.